Cacit Poland

Poznajmy się

Sędziowie

Kim pacuje jako inżynier d/s rozwoju w Mercedes-Benz.
Karierę w psim sporcie rozpoczął w 1990 roku od startów z sznaucerem olbrzymim.
A w 1992 do jego domu przybył pierwszy Malinois „Gayal von Löwenfels”.
Po wielu występach na imprezach krajowych i międzynarodowych z Gayalem , 6. miejsce na FCI-WC 1997 i 2x FMBB-WC, Kim kontunuował pracę i starty z „Alpha de sauvage chasseur”
Kim i Alpha zostali dwukrotnymi zwycięzcami DMC-Championat 2003/2006, Vice-WC FMBB 2005 i FCI-WC 8. miejsce 2005.

Kim Hechler
Jaroslav Hartl

Kynologią sportową zajmuję się od 1989 r., a sędzią jestem od 2011 r. Od 1998 r. pracuję jako trener psów w Policji Republiki Czeskiej. Najbardziej lubię sędziować pracę węchową psów
według regulaminu IGP-FH. Oceniam pracę psów na śladzie w czołowych zawodach w Czechach. Byłem 3-krotnym reprezentantem Czech na mistrzostwach świata IGP-FH.

Dirk Edler  ma naprawdę długą historię w psim sporcie, a co za tym idzie, duże doświadczenie w zawodach najwyższej rangi, co dla sędziego jest ogromną zaletą.

Dirk pracuje z psami i aktywnie działa w sporcie kynologicznym od 1987r.

Przez 20 lat służył w NATO jako trener K9, gdzie szkolił psy do jednostek specjalnych oraz do wykrywania materiałów wybuchowych. Dało mu możliwość zdobycia niezwykle cennego doświadczenia w szkoleniu  psów użytkowych różnych ras  .

Dirk Edler
Igor Lengvarski
Urodzony: 28 października 1961 we Vranovie nad Topľou na Słowacji
Pierwszy wyścig kynologiczny ukończyłem ze swoim psem w 1976 roku. Od 1979 roku
pracowałem jako trener i pomocnik. Jestem sędzią od 1981 r. Sędziuję zawody międzynarodowe od 1994 r. Dotychczas sędziowałem w 25 krajach Europy, USA, Kanadzie, Japonii, Kazachstanie,, Wietnamie i Republice Południowej Afryki.
 

Pozoranci

Nazywam się Marek Hytych, mam 25 lat i kynologią zajmuję się od dzieciństwa. Pierwszy egzamin na pozoranta zdałem w wieku 14 lat. Od 2021 roku jestem członkiem federacji. Pozorowałem w CACIT Dobris, CACIT Germany, WCR CCC, WCR CMC, WC CMBF i wielu innych zawodach w Czechach i za granicą. W zawodach CACIT Poland będę pozorował po raz pierwszy i bardzo się cieszę na to spotkanie. Dziękuję za zaproszenie mnie do Polski i mam nadzieję, że moja praca spotka się z uznaniem zawodników, sędziów i kibiców.
Marek Hytych
Marcel Wissing

Witam Was drodzy miłośnicy sportu, nazywam się Marcel Wissing, mam 30 lat i urodziłem się w Rottweil. Od 2008 roku aktywnie zajmuję się psim sportem. Z moim psem ponad 30 razy stawałem na starcie egzaminów IGP i FH, zdobywając złotą odznakę sportową przewodnika psów od VDH. W 2010 roku po raz pierwszy zostałem pozorantem psów obronnych i od tego czasu wziąłem udział w ponad 80 występach. Do moich największych osiągnięć jako pozoranta należy udział w 10 krajowych, 3 mistrzostwa świata i 3 przeglądy ras. Życzę nam wszystkim fantastycznego czasu w Polsce w gronie naszych polskich przyjaciół oraz emocjonującego CACIT-u. Pragnę wyrazić wdzięczność za zaufanie, jakim mnie obdarzono, że mogę być częścią tego niesamowitego wydarzenia sportowego. Pozdrawiam, Marcel Wissing

Witam, nazywam się Jan Sedlák, mam 22 lata. Jestem z Czech. Kynologią sportową zajmuję się od 15 roku życia, a od 17 roku życia za pracuję jako pozorant. W wieku 20 lat zostałem licencjonowanym pozorantem związkowym i międzynarodowym. W mojej drodze pomagają mi – Baruš Zahradníková, ona to wprowadziła mnie w ten sport, mój przyjaciel Venc Oušek oraz Jany Böhm, który jest dla mnie wzorem do naśladowania także jako pozorant.Nie mogę się doczekać, aby po roku znów pojawić się na CACIT Poland

Do zobaczenia wkrótce

Jan Sedlák
Nojus Balnius

Witam, jestem Nojus Balnius. W wieku 14 lat rozpocząłem pracę pozoranta w jednej z hodowli owczarków niemieckich na Litwie. Wtedy to zrozumiałem, że znalazłem swoją drogę w życiu. Przez kolejne lata rozwijałem swoje umiejętności pozoranta, aby jak najlepiej i najbezpieczniej wykonywać pracę z psami na boiskach treningowych i zawodach.

 

Deptacze

Michał Styczeń

Kierownik śladów

Tomasz Popiół
Roman Matloch
Jiří Bőhm
pl_PLPolish